Про нас

Подарункова компанія "Унікальна цукерка"

Наша історія

Заснована в 2011 році, компанія ексклюзивних солодких подарунків "Унікальна цукерка" здобула популярність завдяки своїм новорічним і весняним подарункам. Протягом 12 років ми радували наших клієнтів лише під час святкового сезону. Але, слухаючи ваші численні бажання, ми розширили нашу діяльність та почали працювати протягом цілого року, пропонуючи солодкі подарунки в будь-який час.

Наша місія

Місія компанії "Унікальна цукерка" - створити незабутні миті радості та подарувати неперевершений смак свіжої цукерки кожній людині та дитині.

Наш асортимент

У нас кожен клієнт має можливість обрати подарунок за власним смаком. Вибирайте із нашого різноманітного асортименту, керуючись власними вподобаннями та бюджетом. Ми допоможемо вам підібрати подарунок, враховуючи вид упаковки, ціну та вагу.

Корпоративні клієнти

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуальний підхід. Ми створимо індивідуальну калькуляцію, допоможемо вам підібрати найкращий вміст подарунку. Ми беремо до уваги масу (500 г, 1 кг, 3 кг...), ціну (150 грн, 500 грн, 750 грн...) та асортимент цукерок.

Гарантія свіжості

Ми гарантуємо свіжість наших цукерок, оскільки виробник відпускає їх на дату вашого замовлення. Ви можете бути впевнені, що ви отримаєте найсвіжіший смак у кожному подарунку.

Обирайте "Унікальну цукерку" та підкресліть свою увагу до близьких людей чудовими солодощами. Наша команда завжди рада вам допомогти вибрати найкращий подарунок!

Новорічні подарунки

ТОП 5 Чому ми?

  1. Індивідуальний підхід: У нас можлива індивідуальна калькуляція подарунку при замовленні від 30 шт, щоб врахувати ваші потреби та бюджет.
  2. Гарна і якісна упаковка: Ми ретельно підходимо до упаковки наших продуктів, щоб забезпечити їх цілісність і привабливий зовнішній вигляд.
  3. Доставка вчасна: Ми дбаємо про вчасну доставку вашого замовлення, щоб ви завжди мали доступ до наших смачних цукерок.
  4. Гарантія відповідності ваги і свіжості цукерок: Ми гарантуємо, що ви отримаєте завжди свіжі цукерки.
  5. Багаторічний досвід: Наш багаторічний досвід роботи забезпечує стабільність і надійність. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям і партнерам, завдяки чому ми ростемо та розвиваємося.
Покладіться на нас для надійних послуг та смачних цукерок. Виберіть професіоналізм та досвід від нашої компанії.

Відгуки:

Зоряна Шемерлюк

"Замовляли солодкі подарунки на новорічне свято. Дівчата молодці, оперативно оформили замовлення, швидка доставка, приємні ціни. Всі солодощі свіженькі. Однозначно буду звертатись до Вас ще."

Іванна Гальчинська

"Вже 9 років поспіль замовляємо Новорічні подарунки в "Унікальній цукерці". Співпрацею дуже задоволені. Цукерки завжди свіжі і за доступними цінами. Замовлення виконується вчасно і на високому рівні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Дякуємо за розуміння, співпрацю, порядність і відповідальність. Рекомендую!"

Зоя Вовк

"Отримали Вашу посилку! Подарунки мегакруті! Окреме спасибі за подаруночок-сюрпризик! Ми вже її оцінили - цукерки дійсно свіжі і смачні! Будемо у Вас ще робити замовлення! Успіхів Вам!"

«Наші подарунки – мрія кожної дитини від 3-х до 100 років!»